NovinkyO násNaše KočkyKoťátkaGalerieFelinoterapieKniha NávštěvOdkazyKontakt  
   

                                                  

 

Vrh P * 26.02.2013

 

 CH Meryl Meredit Simon*CZ, JW (OSH f) x SC Il Divo von Imporio*SI, JW, DSM
OSH  n

 

Naší krásné želvovinové kočičce Meryl alias Lidunce  a Tojfíkovi se na rodila 4 krásná koťátka. Lidunka byla výborná máma a od maličkých se nehnula. Dokonce se nám narodila i čokoládově želvovinová holčička Prapolínka, tuto barvu jsem ještě nikdy neměla a jsem zvědavá, jak se bude dál vybarvovat.Typově vypadali velice nadějně a uvidíme, jak se budou dále vyvíjet. Doufám, že překvapí a vyrostou z nich nádherní kočičáci : - ))) Prapolínka je velice úspěšná na výstavách a v 10 měsících se pyšní titulem Junior Winner, gratulujeme !

 

 

Pierre Simon*CZ

Patricius Luky Simon*CZ

Prapolínka Simon*CZ

Perseus black Simon*CZ

 

Vrh O * 22.02.2013

 

NV IC ZZ Top Narsil*CZ, (SYS a 03 21) x SC Il Divo von Imporio*SI, JW, DSM
OSH  n

 

Náš Tojfík si dal říct a v jeho druhém vrhu měl se Zizi dokonce 2 siamské holčičky, jednu hezčí než druhou. Ani chlapečci se neměli za co stydět : - ))) Zizi se o ně starala společně s Lidunkou a tak měli malí neustále nějakou mámu u sebe. Rostli jako z vody a byli opravdu v pohodě. Věřím, že porostou do krásy a že z nich budeme mít hodně radosti : - )))

 

Ofélie Simon*CZ

Oliver Simon*CZ

Odin Simon*CZ

Olivia Simon*CZ

 

Vrh N * 26.08.2012

IC ZZ Top Narsil*CZ, (SYS a 03 21) x SC Il Divo von Imporio*SI, JW, DSM
OSH  n

Naši 4 kocouří chlapečci byli od malička rozvážní a moc milí. Máma Zizi se o ně starala velice pečlivě a tak pěkně přibývali na váze. Ve třech týdnech měli všichni přes 400 gramů a i dnes jsou hodně velcí. I typově vypadají nadějně, mají krásně nasazené velké uši a hezky klenuté hlavy. Povahově byli naprosto úžasní, nemohli u ničeho chybět. Doufám, že porostou do krásy a že z nich budou mít noví majitelé hodně radosti. Výstavní kariéru plánuje bicolor Nino a siamáček Niki, který zůstal doma a je z něho nádherný mladý kocour !

 

 

Narvik Simon*CZ

Niki Simon*CZ

Nino Simon*CZ

Nurmi Simon*CZ

 

Vrh M*04.12.2011

GIC Beyonce Simon*CZ, JW (OSH n 24) X IC Calvencade Cats Gentleman in Red*NL, JW (SIA d)

Tyto 2 krásné černě želvovinové kočičky byly už od narození neskutečně milé a opečovávané svojí maminkou Beji. Stala se z nich nerozlučná dvojice a obě zůstaly u nás doma. Na výstavách se moc líbí. Meryl získala už v sedmi měsících titul JW a věřím se se jim bude dařit i mezi dospělými.

 

 

Marley Simon*CZ

 

Meryl Simon*CZ

 

 

 

 

 

   
   

© Copyright  2008  Simon*CZ

Design by Royal Angel*CZ